Beschrijving
Product omschrijving
PC Ultra 7 Plus
PC Ultra 7 Plus ► Zoals de naam al zegt kun je hier je ultieme game-pc samenstellen. Uit verschillende (RGB) behuizingen, gaming moederborden, extra RGB verlichting, natuurlijk samen met de nieuwste en beste processor serie van Intel.
De term AI-workloads verwijst naar de rekentaken en -processen die betrokken zijn bij het ontwikkelen, trainen en implementeren van AI-modellen. Deze workloads kunnen variëren van datavoorbewerking en modeltraining tot inferentie en implementatie in praktijktoepassingen.
ATX Game PC rtx 5080 met Ultra 7 krachtige voor Gaming AI
De scheiding van componenten in verschillende kamers zorgt voor een beter georganiseerde luchtstroom. De hoofdkamer biedt plaats aan de CPU, GPU en andere componenten, terwijl de secundaire kamer kan worden gereserveerd voor voedingen en opslagapparaten, waardoor luchtstroombelemmeringen worden geminimaliseerd. Door warmtegenererende componenten te isoleren, kunnen behuizingen met twee kamers warmteontwikkeling in de hoofdkamer helpen voorkomen, wat met name gunstig kan zijn voor systemen met hoge prestaties.Het bredere ontwerp biedt doorgaans meer mogelijkheden voor ventilatormontage. U kunt extra in- en uitlaatventilatoren installeren, wat de algehele koeling kan verbeteren.
Goed gekoeld met Waterkoeling van Sharkoon S90 RGB 360mm en 6 fans van Sharkoon Mirror 120 ARGB.
PC Ultra 7 Plus met RTX 5080 16GB DDR7
Maak kennis met Gaming PC met RTX 5080 , uitgerust met de krachtige Ultra 7 -processor, 32 GB DDR5 RAM en de uitzonderlijke RTX 5080 grafische kaart. Ervaar ongeëvenaarde gaming prestaties met rtx 5080 .
PC Ultra 7 Plus
Gaming PC Assemblage PC
Ophalen is mogelijk met een afspraak
Specificatie
Type product |
PC Desktop |
|---|---|
Kleur van het product |
Zwart |
Form factor |
ATX |
BESTURINGSYSTHEEM |
Windows 11 Pro NL |
Behuizing |
Sharkoon AK7 RGB Zwart |
|---|---|
| Moederbord | MSI PRO Z890-P WIFI
WIFI +Bluetooth |
| Processor | Intel Core Ultra 7 270K Plus Boxed |
| Videokaart | INNO3D GeForce RTX 5080 iCHILL X3 V2 |
1-Hardeschijf |
Crucial P310 500Gb (PCI Express 4.0 x4)
(lezen=(6.600MB/s) schrijven=(3.500MB/s) |
Geheugens |
Corsair Dominator Titanium RGB white DDR5-6400 Kit
(2x16GB)=32GB 6400MHz, CL32 |
Waterkoeling |
Sharkoon S90 RGB 360mm Zwart |
2xSSD Heatsink |
M.2 Heatsink |
6x Fans |
Sharkoon Shark Mirror PWM RGB Reverse, 120mm, Zwart+ Sharkoon Shark Mirror PWM RGB 120mm, Zwart |
2-Hardeschijf |
Acer FA100 M.2 PCIe NVMe 512GB SSD
(lezen=(3.200MB/s) schrijven=(2.200MB/s) |
| Voeding | Sharkoon Rebel P20 850W, Zwart 80 Plus Gold |
Conditie : Nieuw















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.